Pamario Statyba - statybos darbai, ekskavatorių nuoma
Vytauto brigada - fasadų addaila, vidaus apdaila, stogų dengimas


UAB „TS Projects“ pristatė savo veiklą tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje

2012 12 03
   UAB TS Projectslapkričio 29 d. – gruodžio 1 d. dalyvavo jau septynioliktąjį kartą organizuojamoje Tarptautinėje verslo ir pasiekimų parodoje Šiauliai 2012. Tai didžiausia Šiaulių regiono verslo šventė, kurioje teikiamas paslaugas, naujausius gaminius ar verslo sprendimus pristato didžiausi Šiaulių miesto gamintojai, organizacijos, smulkaus ir vidutinio verslo įmonės iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Prancūzijos, Norvegijos, Indijos. Kasmet parodoje apsilanko per 15 tūkst. lankytojų.
   Paroda nespecializuota, tačiau antrus metus turi akcentą: Energija. Ekologija. Ekonomija. Todėl, be tradicinių, kiekvienam namų ūkiui aktualių gaminių ir paslaugų, parodoje pristatomi žmogui ir aplinkai draugiški sprendimai: oro ir vandens valymo, dumblo deginimo technologijos, vėdinimo įrengimai, naujausi saulės kolektorių modeliai, vėjo jėgainės, klijuoto tašo namai, ekonominiai pastatų šiltinimo ir šildymo sprendimai, ekologiniai namų apyvokos gaminiai, buities priežiūros priemonės, sveikatinimo produktai.
  UAB TS Projects“ stendas sulaukė gausaus parodos lankytojų dėmesio. Renginio metu įmonės kolektyvas ne tik pristatė savo suprojektuotus pastarųjų metų objektus, bet ir mielai teikė konsultacijas įvairiais projektavimo klausimais.  

 

‹ Atgal
UAB "TS Projects" Mob. tel. 8 614 41649, tel./faksas (8 441) 54807, el. paštas info@tsprojects.lt
Apie mus  |  Karjera  |  Kontaktai