Pamario Statyba - statybos darbai, ekskavatorių nuoma
Vytauto brigada - fasadų addaila, vidaus apdaila, stogų dengimas


Baigiami 15 000 kv.m. sandėlio projekto įgyvendinimo darbai

2014 09 16

Nuo 2013 metų birželio mėnesio UAB "AD REM PORT" užsakymu buvo pradėtas rengti sandėlio su administracinėmis patalpomis, aikštele ir lauko inžineriniais tinklais Klaipėdos miesto LEZ teritorijoje, Švepelių g. 5a, naujos statybos techninis projektas.

Statybos leidimas gautas dviem etapais. Pirmuoju etapu išimtas leidimas aikštelės įrengimui bei lauko inžineriniams tinklams tiesti: elektros, dujotiekio, ryšių, vandentiekio, nuotekų bei lietaus kanalizacijos. Antruoju etapu gautas leidimas sandėlio su administracinėmis patalpomis ir geležinkelio rampa statybai. Suprojektuotas beveik 15 000 kv.m. sandėliavimo paskirties pastatas, kuriame planuojama sandėliuoti nepavojingus, nekenksmingus ir negendančius krovinius. Vienu metu sandėlyje dirbs apie 50-60 darbuotojų. Numatomas krovinių perkrovos intensyvumas: apie 50 sunkiasvorių transporto priemonių ir 3 vagonai per parą.

Nuo 2014 metų UAB "TS Projects" parengė ir dalinius šio objekto darbo brėžinius: konstrukcinės, elektrotechnikos bei sklypo sutvarkymo dalių.

Šiuo metu sandėlio statybos darbai baigiami, todėl artimiausiu metu planuojamas objekto pridavimas.

 

 

 

 

 

 

‹ Atgal
UAB "TS Projects" Mob. tel. 8 614 41649, tel./faksas (8 441) 54807, el. paštas info@tsprojects.lt